Projekty Kuchni

Kuchnię od wieków uważa się za serce domu. Jest to miejsce rodzinne, pełne apetycznych aromatów. Zaprojektowanie kuchni nie jest prostym wyzwaniem. O wystrój kuchni należy starannie zadbać. Współcześnie istnieją kanony, których trzymamy się najchętniej: białe i szare kuchnie z elementami drewna.

Królująca biel jest ponadczasowa i optycznie powiększa pomieszczenie. Białe kuchnie wyglądają lekko, dlatego są dobrym rozwiązaniem do małych mieszkań. Biały kolor pasuje zarówno do kuchni nowoczesnych urządzonych w stylu minimalistycznym jak i tradycyjnych. Nowoczesne meble kuchenne powinny zwierać elementy drewna, które wnętrze ocieplą. Biel jest kolorem uniwersalnym dlatego łatwo łączy się z innymi barwami.

We współczesnych domach goszczą kuchnie nowoczesne i stylowe pełne ponadczasowego designu. Prym wiodą nowoczesne kuchnie pełne sprytnych i ergonomicznych rozwiązań – szafki typu cargo, system cichego domykania. Kuchnia z wyspą otwarta na salon to rozwiązanie, za którym podąża coraz więcej Polaków.